מבוטחי קופת חולים מכבי

במרפאה בכפר מבוטחי קופת החולים מכבי יכולים לקבוע תור לרופאת משפחה ד"ר מרב בן אברהם, לרופאים קרדיולוגים ד"ר בנימין בן אברהם  וד"ר פבלו קודנר , מטופלי הקופה יכולים לתאם תור לאקו לב עם הפניה מתאימה לבדיקה. ניתן לתאם תור לפרוצדורות הסרת נגעים וביופסיות. בנוסף המטופלים יכולים לקבל שרותי מעבדה כולל בדיקות דם ושרותי אחות. בנוסף יכולים המטופלים לתאם תורים שלא במסגרת הקופה למטפלת נטרופתית ועיסויים רפואיים ימית לוי. לתאום תור במרפאה לחץ.

שרותי און ליין ושירותים מהבית

לקוחות מכבי יכולים להנות ממגוון שירותים ישירות מהבית. דרך אתר מכבי און ליין אפשר לשלוח בקשה לרופא כגון אישור מחלה, הפניות ומרשמים, להוציא טופסי התחייבות, לבדוק תוצאות של בדיקות ועוד.

מעבר לאתר מכבי און ליין

דגשים חשובים בפניה לרופא דרך מכבי און ליין

  • בקשה למרשמים קבועים – יש להגיש את הבקשה מבעוד מועד. לא נוכל לטפל בבקשות מרשמים "מעכשיו לעכשיו".
  • בקשה למרשם לא קבוע – חשוב לציין מדוע נדרשת לכם התרופה שאתם מבקשים? האם הומלצה על ידי רופא אחר? האם השתמשתם בתרופה בעבר ?
  • בקשת אישור מחלה – יש לרשום את תאריכי ההיעדרות המדויקים ולציין מהם התסמינים בגללם נעדרת מהעבודה. יש להגיש את הבקשה לאחר סיום המחלה.
  • יש לפתוח פניה וירטואלית מבעוד מועד – המענה ניתן בתוך 5 ימי עבודה ולא מידית (אנחנו משתדלים לענות תוך 3 ימים) במקרים דחופים יש לציין 'דחוף' בראש ההודעה.
  • הפניה הוירטואלית צריכה להיות תמציתית ולהכיל את כל המידע הנחוץ לקבלת החלטה על ידי הרופא.
  • תוכן הפניה הוירטואלית נכנס אוטומטית לתיק הרפואי של המטופל, ללא אפשרות עריכה. יש להמנע מחשיפת מידע אישי (מידי), ביקורת על רופאים ומטפלים, או שימוש בשפה לא ראויה. אין לפנות בנוגע למטופל אחר (בן זוג, ילד) תחת סיסמה שאינה שלו.

שעות פתיחה ללקוחות קופת חולים מכבי

למבוטחי קופת חולים מכבי ניתנים שרותים במרפאה במושב מאור.
יום א'
ד"ר מרב בן אברהם
יום א'
ד"ר מרב בן אברהם
יום ב'
ד"ר שלמה מונקנדם
ד"ר בן בן אברהם
יום ג'
ד"ר מרב בן אברהם
יום ד'
ד"ר מרב בן אברהם
יום ה'
ד"ר שלמה מונקנדם
יום ו'
לסרוגין. דר מרב בן אברהם

שעות קבלה לבדיקות מעבדה

יום א'
יום ג'